150 kişiyle birlikte CHP’ye geçti 150 kişiyle birlikte CHP’ye geçti

AK Parti’de meclis üye listesinde hayal kırıklığı devam ediyor. Partiye emek veren, onca isim saf dışı bırakılırken, en büyük tepki meclis üyeliği için adı geçen ve bu yönde parti tabanının ciddi talebi olan Selman Günaydın’dan geldi. Belediye başkan aday adaylığı süresince çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayan, büyük bir kampanya yürüten, ilçe başkanlığı döneminde Torbalı’da rekor üstüne rekor kıran Günaydın, sosyal medya hesaplarından sitemini dile getirdi.

Günaydın paylaşımında şu ifadeleri kullandı:
Toplumun isteklerine direnip, ben yaptım oldu anlayışı ile teşkilata ve tabana rağmen siyaset yapanları tarih affetmez. Sokak soka, mahalle mahale güzel Torbalı’mızda mücadele verdik, alın teri döktük. Bu mücadelemize siyaset mühendisleri inanmasa da çok kıymetli hemşerilerimiz şahittir. Her türlü ağır hakaretleri, çirkin ifadeleri kullanarak, türlü yalanlar ve iftiralar atarak siyaset yapmayı alışkanlık haline getirenlere karşı yolumuza devam etti.
Biz bu yola koltuk hırsıyla, makam sevdasıyla değil hemşerilerimize hizmet aşkıyla çıktık. Başkaları ne yaparsa yapsın. Vefayı, sadakati, yol ve çile arkadaşlığını gözetmeye, bu ilkeleri kendimize rehber edinmeye devam edeceğiz. Bugünden sonra bu siyaset mühendisleriyle mücadele adına daha çok çalışacağız, doğruları daha yüksek sesle haykıracağız.
Rabbim liderimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın vefa ve dava duygusunu sorumluluk sahibi herkese nasip eylesin