Genç başkandan genç kadro Genç başkandan genç kadro

31 Mart Yerel Seçimlerine kısa süre kalırken muhtar adayları da saha çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda Torbalı’nın en güzel köylerinden olan Yeniköy Mahallesi’nde de 2019 seçimlerinde muhtar olarak seçilen Bülent Ege 31 Mart’taki seçimde de aday olduğunu açıklamıştı. Mahalle halkının desteğini beklediğini ifade eden başarılı muhtar 5 yıl içerisinde mahallesine yapmış olduğu yatırımları gazetemize değerlendirdi. 5 yıl boyunca uyum içerisinde beraber çalıştığı azalara da teşekkür eden Bülent Ege, Yeniköy’e yeni yatırımlar kazandırmak için göreve yeniden talip olduğunu ifade etti.

YOL ÇALIŞMALARIMIZ HİÇ DURMADI

Geride bıraktığı 5 yılı değerlendiren başarılı  muhtar yaptığı açıklamada “Göreve başladığımız süreçte ilk olarak köyümüzün ana caddesi başta olmak üzere Gaziler ve Çamlık caddelerini parka taşı ile döşedik. Ayrıca belediyemizin destekleri ile ova ve üretim yollarında da çalışmalar gerçekleştirdik.  Görev süremiz boyunca Camilerimizin düzenleme ve dekorasyon işlemlerinin de tamamlanmasına katkıda bulunduk” dedi.

KÖYÜMÜZE DOĞALGAZ KAZANDIRDIK

Açıklamalarını sürdüren Ege, “Köyümüz için adeta çağ atlatan yatırım ise doğalgaz oldu. Mahalle sakinlerimizin talebi sonrasında bizlerde aboneliklerin hızlı bir şekilde ilçemize gelmesini sağladık. Bu süreçte desteği olan herkese çok teşekkür ederim. Ayrıca mahallemizin birçok bölgesini ise fiber internet ile tanıştırdık. Amacımız tüm köyü kapsamasını sağlamak. Gençlerimiz için köyümüze halı saha da kazandırdık. Kültürel etkinliklerimiz ise son yıllarda adeta zirve yaptı. Gerek çocuklarımız gerekse de mahalle sakinlerimiz için birbirinden güzel etkinlikleri ilçemize getirdik” ifadelerini kullandı.

DESTEĞİNİZİ BEKLİYORUM

Mahallenin en önemli ihtiyaçlarından bir tanesi olan yazlık düğün salonu sorununu da çözdüklerini ifade eden 54 yaşındaki başarılı muhtar, “Bizler yaptığımız hizmetlere dayanarak bu göreve 5 yıl daha talip olduk. Bu 5 yıllık süreçte başta azalarım olmak üzere bana destek olan herkese çok teşekkür ediyorum. Şimdi ise yenilenen aza kadromuz ile Yeniköy’ümüze daha güzel hizmetler kazandırmak için talibiz. Bu süreçte tüm mahalle sakinlerimizin desteğini bekliyorum. Ayrıca aday olan diğer muhtar adaylarına da başarılar diliyorum” diyerek sözlerini noktaladı.