Cumhuriyet Halk Partisi Torbalı Belediye Başkan Adayı Övünç Demir, Ayrancılar Spor Kulübü A Takımı ve Kadın Futbol Takımı’nın antrenmanına katılarak sporculara başarılar diledi. Gençlik ve spor alanında Ayrancılar için çok hayati projeler hazırladıklarını vurgulayan Demir, başlama yaşı giderek düşen zararlı alışkanlıklara karşı en önemli savaşımın sporla verilebileceğini vurguladı.

Ulukent Spor Kulübü ile Play Off maçı öncesi moral ziyaretinde bulunan CHP Torbalı Belediye Başkan Adayı Övünç Demir, yeşil sahalarda sporcularla bir araya geldi. Akşam saatlerinde yapılan antrenmanlarda farklı yaş kategorilerindeki Ayrancılar Spor Kulübü Kadın Futbol takımı oyuncuları ile de bir araya gelen Demir, gençlik ve spor projelerine özel bir önem verdiklerini, gençleri ve çocukları tehdit eden zararlı alışkanlıkların önüne ancak spor faaliyetleriyle geçilebileceğinin altını çizdi.

Fen lisesi önündeki engel kalkıyor Fen lisesi önündeki engel kalkıyor

AYRANCILAR’A İKİ VİZYON PROJE

Ayrancılar bölgesine donatı alanlarından otoparkına kadar çok titiz bir biçimde projelendirilmiş Ayrancılar Yaşam ve Spor Merkezi’ni kazandıracaklarını belirten Demir, tesis içinde stadyum, olimpik kapalı yüzme havuzu ve yeme içme mekanlarının bulunacağı müjdesini verdi.

Demir, bir başka vizyon projeleri olan Pancar-Ayrancılar Kültür Sanat ve Gençlik Merkezi’nde de yeşil alanlar, yürüyüş ve bisiklet yolları olacağını, özellikle 50 bin kişilik konser alanı ve 1000 çadırlık kamp alanı ile bölgenin çehresinin değişeceğini kaydetti. Demir’in projeleri sporculardan tam not aldı.

Editör: Haber Merkezi