2 çocuk babası her yerde aranıyor 2 çocuk babası her yerde aranıyor

Torbalı Belediye Başkan Adayı CHP’li Övünç Demir, 31 Mart Yerel Seçimleri öncesinde ilçedeki mevcut muhtarlarla bir araya gelerek sorunlarını dinledi. Muhtarlara hizmetlerinden dolayı teşekkür eden Demir, “Yeniden aday olan muhtarlarımıza ve bu salonda bulunmayıp muhtarlık için yola çıkan Torbalı genelindeki tüm muhtar adaylarımıza başarılar dilerim.” dedi.

MUHTARLAR MECLİSTE DE TEMSİL EDİLECEK

Muhtarların taleplerini tek tek dinleyen Demir, 60 mahallenin sesinin duyulması için muhtarların hem belediye birimlerinde hem de mecliste temsil edileceği müjdesini verdi. İlçenin tanınmış iş insanlarından Bahadır Kun’u meclis üyesi olarak görmek istediklerini belirten muhtarlara ortak talebi listeye yansıtacakları yanıtını verdi.

MUHTARLAR MASASI KURULACAK
Kuracakları Muhtarlar Masası ile her ay toplantılar gerçekleştireceklerini ifade eden Demir, bu toplantıların göstermelik değil hakikaten sorun çözen toplantılar olacağını vurguladı.

AKILLI TABLETLE TELEFON TRAFİĞİ TARİHE KARIŞACAK

Demir ayrıca her muhtara içinde özel bir uygulamanın bulunduğu tabletler dağıtılacağını anlatarak, dijital çağda bir sorunun çözümü için sürekli telefon trafiği yürütmenin tarihe karışacağını, muhtarların her talebinin sistemle direkt önüne geleceğini kaydetti.

Projeleri büyük beğeni toplayan Demir, toplantıyı bu uygulamalara tam destek sözünü alarak sonlandırdı.