Torbalı Belediyesi, Sevgililer Günü’ne özel akustik konser düzenledi. ‘Yağmurum Ol’ şarkısıyla 150 milyonu, ‘Cennet’ şarkısıyla ise 50 milyonu aşkın dinlemeye ulaşan, söz ve müziği kendisine ait olan şarkılarla büyük bir beğeni kitlesine ulaşan Erdal Toprak dün akşam ilçe sakinleri ile buluştu. İsmail Uygur Kültür Merkezi’nde 20.30’da gerçekleşen konser renkli görüntülere sahne oldu. Bruda’nın da konuk sanatçı olarak katıldığı konserde sevilen sanatçı Erdal Toprak, ilk kez orkestrası ile sahne aldı.  Birçok sürprizin olduğu konserde sevilen sanatçı, yeni şarkısının klibini ilk kez bu konserde dinleyicilerle birlikte izledi.

ÖTER: BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM

Yüzlerce vatandaşın katıldığı konsere, Torbalı Kaymakamı Ercan Öter ve Torbalı Cumhuriyet Başsavcısı İsmail Güngör de takip etti. Kaymakam Öter ve Başsavcı Güngör, konser sonrası ünlü sanatçıya çiçek takdim etti. Torbalı Kaymakamı Ercan Öter, yaptığı konuşmada “Torbalı’mızın yetiştirmiş olduğu değerli sanatçımız Erdal kardeşimizi tebrik ediyorum. Şarkılarıyla milyonlarca kişinin ruhuna dokunuyor. İnşallah gelecekte de büyük başarılar elde ederek ilçemizi en iyi şekilde temsil eder. Başarılarının devamını diliyorum” dedi.

TEKİN: “SANATÇILARIMIZI TEBRİK EDİYORUM”

Torbalı’da bir intihar daha Torbalı’da bir intihar daha

Sevgililer Günü’ne özel anlamlı bir konser düzenlediklerini belirten Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin ise yaptığı açıklamada “Torbalı’mızın yetiştirdiği önemli değerlerden olan Erdal Toprak kardeşimizi ilçe sakinleri ile buluşturduk. Sevgililer Günü’ne özel düzenlediğimiz konsere katılım sağlayan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Konserde sahne alarak ilçe sakinlerimize renkli anlar yaşatan değerli sanatçılarımıza ve ekibini de tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.