Torbalı’da yaptığı etkinliklerle adından sıkça söz ettiren Arya Kültür Sanat, ilçede dev bir gösteriye imza atacak. Sezonun son oyununda dev kadroyu ilçe sakinleri ile buluşturacak olan Arya Kültür Sanat’ın son oyunu, Piknik Sepeti. Olacak O Kadar’ın efsane isimlerinin yer aldığı kadrodan oluşan oyun kahkaha tufanı estirecek. 5 Haziran Çarşamba günü İsmail Uygur Kültür Merkezi’nde sahnelenecek olan tiyatronun biletleri sadece 150 liraya satışa sunuldu. Abant Kahvecisi ana sponsorluğundaki tiyatro oyununun biletleri Egem Kitap Kafe, Abant Kahvecisi, Buckin (Sadık İleri Bulvarı), BKM Büfe ve Bubilet’te satışa çıktı.

SPONSORLAR ELİNİ TAŞIN ALTINA KOYDU

Hayatının baharında yaşamına son verdi Hayatının baharında yaşamına son verdi

Barışcan Kimsesiz ile işbirliği ile ilçede yine muhteşem bir organizasyona imza atacaklarını ifade eden Arya Kültür Sanat Genel Koordinatörü Meltem Danış, “Ahmet Çecik, Sinan Benginer, Yelda Alp gibi Olacak O Kadar dizisinde hafızalara kazınan efsane isimler bizlerle olacak. Oyunumuz komedi türünde ve gülme garantili. Biletleri 150 liradan sunuyoruz. Bunda sponsorlarımızın katkısı çok büyük. Bu yüzden başta ana sponsorumuz Abant Kahvecisi olmak üzere, Prodiş, Bahçıvan Grup, Egem Kitap Kafe, Buckin, Aydeniz Et, Taner Usta, Sümer Gayrimenkul, Yerel Torbalı Gazetesi, Öncül Gayrimenkul, Kavram Eğitim Kurumları, Beauty Works, Karınca Kids Anaokulu, Güngör Pen ve Toreksan’a teşekkür ederiz” dedi. Öte yandan tiyatro için bilgi almak veya toplu bilet almak isteyenler 0 552 898 35 47 numaralı telefondan bilgi alabilir.

PİKNİK SEPETİ

 Deniz Nida Şener’in yazdığı, Ahmet Çevik’in yönettiği oyunda ise Sinan Bengier, Ahmet Çevik, Yelda Alp, Deniz Nida Şener, Seval Tufan ve Serhan Atak sahne alıyor. Tiyatronun kurucusu sanatçı Ahmet Çevik, enerjisi fazlasıyla yüksek olan bu oyunla birlikte seyircinin gülmeye doyacağını, ve izleyenlerin tekrar tekrar izlemek isteyeceğinden emin olduğunu belirtiyor. Ahmet Çevik, renkli karakterleriyle, kalitesi yüksek espri anlayışıyla ve usta isimlerin yetenekli oyunculuklarıyla bu oyunun ses getireceğini vurguluyor. Oyun, birbirlerinden tamamen farklı iki ailenin, bir piknik sırasında tanışmasını, bu iki aile arasında herhangi bir ortak nokta olmamasına rağmen şaşırtıcı bir yakınlık gelişmesini fakat daha sonra bu pikniğe beklenmedik birisinin dahil olmasıyla olayların sarpa sardığını ele alıyor. 5 Haziran Çarşamba  günü saat 20.00’de İsmail Uygur Kültür Merkezi ev sahipliğinde sahnelenecek olan oyunun biletlerine ilginin yüksek olduğu öğrenildi

Editör: Haber Merkezi