Yaptığı çalışmalarla dikkat çeken ve tüm gönüllere dokunan Cumhuriyet Halk Partisi Torbalı Belediye Başkan Adayı Övünç Demir’den yerel seçimlere 1 gün kala seçmene sağduyu çağrısı geldi. İlçede gidilmedik sokak çalmadık kapı bırakmadıklarını ifade eden Demir, yarınki seçim ile birlikte Torbalı’nın geleceğini inşa etmeye başlayacaklarını belirtti. Demir yaptığı açıklamada;

Belediye Başkanı adayı olduğum günden itibaren Torbalı’mızda girmedik sokak, çalmadık kapı bırakmadık. Partimizin ilçemizde yeniden iktidar olması için gerek ilçe örgütümüzle gerekse de partimize gönül vermiş partililerimizle kırmadan, kucaklayarak ve bütün kalplere dokunmaya çalıştık. Bu süre zarfında emeği geçen bizlere destek olan herkese çok teşekkür ederim.

Yarın gerçekleşecek olan seçimde ise tüm seçmenlerimize sağduyu çağrısında bulunuyorum. Sahada bizim gibi Torbalı sevdası ile çalışan diğer 17 adaya da emeklerinden ötürü teşekkür ederim. İnanıyorum ki herkesin içerisinde bir Torbalı sevgisi vardı ki bu yola baş koydu. Belediye başkan adayları ve tüm meclis listelerinde yer alan herkesi tebrik ediyorum. Seçimi kazanmamız takdirde seçimden sonra yapacağımız işlerden bir tanesi de bu arkadaşların her birinin gerek ayrı ayrı gerekse hep beraber fikirlerini alacağız. Seçimimiz Torbalı’mıza hayırlı olsun.

Patlamanın olduğu bölgede yaralar sarılıyor Patlamanın olduğu bölgede yaralar sarılıyor

Herhangi bir taşkınlığa ve olumsuzluğa maal vermeden seçimi tamamlamak tek temennimiz olacaktır.  Ayrıca yarın tüm vatandaşlarımızın sandığa gidip oyunu kullanması ve sandığa sahip çıkmalarını istiyorum. İnanıyoruz ki yarın gerçekleşecek olan seçimin kazananı biz olacağız ve zaferimizi coşkuyla kutlayacağız” ifadelerini kullandı.

Editör: Haber Merkezi