31 Mart’ta gerçekleşecek olan yerel seçimler, ilçede büyük heyecana neden olmuş durumda. Belediye seçimleri kadar muhtarlık seçimlerinde de adaylar vaatleriyle yarışıyor. İlçede 60 mahallede 150 civarında muhtar adayı bulunurken, bu sayının rekor olduğu öğrenildi. Köylerde bile muhtar adayı sayısında artış gözlemlenirken, bu artış kendisiyle birlikte vaatleri de artırıyor. Kimisi gerçekçi kimisi de hayali vaatlerde bulunan muhtar adaylarına adeta tepki gösteren Dağkızılcalı Doğukan Kopuz, hazırladığı afişte verdiği vaatlerle tebessüm ettirdi. Muhtar seçilmesi halinde düğünlerde Dilber'i getireceğini açıklayan Topuz, sosyal medyada büyük ilgi gördü.

ÖZDİL “İMKANIM OLSA İKAMETGAHIMI O MAHALLEYE ALDIRIRIM”

Türkmenköy'deki Orman Yangını, Köylülerin Kahramanlığıyla Söndürüldü Türkmenköy'deki Orman Yangını, Köylülerin Kahramanlığıyla Söndürüldü

Ülkenin gündemine düşen muhtar adayı Doğan Topuz, son olarak Yılmaz Özdil’in gündemine geldi. Yılmaz Özdil, yaptığı açıklamada “İmkanım olsa ikametgahımı o mahalleye aldırırım. Beni seçerseniz düğünlere Dilber’i getireceğim diyor.  Muhtar dediğin böyle olur. Bence en muhteşem vaatler onda” ifadelerini kullandı.

  

Editör: Ömer Dur