Meteorolojiden alınan verilere göre Torbalı’ya yağmur geliyor. Bugün parçalı bulutlu bir hava yaşayan Torbalı’da yarın yağış etkili olacak. Öte yandan yarın sıcaklık kentte 16 dereceye kadar düşecek. Pazar günü ise yağmur kenti terk ediyor. Pazar günü Torbalı sıcaklık 21 derece olacak.

Öte yandan X'te uyarılarda bulunan İzmir Havu Durumu sayfası ise şunları yazdı: Yarın güne güneşli havayla başlasak da öğleden sonra bulutluluk artacak. Bu bulutluluk yarın gece yarısına doğru batı kıyılardan başlayarak yağışa sebep olacak.

Gece yarısından sonra İzmir ana karasına sokulmaya başlayacak yağmur, yarın gece ve Cumartesi sabah saatlerinde İzmir il genelinde şiddetli yağmura neden olacak. Sel, su baskını, yıldırım düşmesi, yağışın ilk anlarında kuvvetli dolu yağışı ve cephenin yaklaşmasıyla ani şiddetli rüzgâr hamlelerine karşı uyarıyoruz! Yarın akşam yine uyarımızı tazeleriz. Yağmur Cumartesi öğleye doğru iyice hafifleyip Cumartesi akşama doğru İzmir'i terk edecek. Önümüzdeki diğer günlerde ise önemli yağış beklentimiz yok.

Sıcaklıklar Cumartesi günü yağmurla 21-23 dereceye gerilese de Pazar gününden itibaren yine artacak. Gelecek hafta başı yine sıcak hava dalgası gelecek.

Sevilen isimden acı haber Sevilen isimden acı haber