Pazartesi günü açılıyor Pazartesi günü açılıyor

Ayrancılar Fırat Yılmaz Çakıroğlu Gençlik Merkezi, genç dönüşüm projesi kapsamında anlamlı bir etkinliğe imza attı. Üniversite sınavına giren gençlerin sınavda kullandıkları kalem ve kırtasiye setlerini köy okullarında eğitim gören çocuklara hediye etmek için topladı. Gençlik merkezi gönüllüleri, Torbalı genelinde çeşitli okul önlerinde stant açarak kırtasiye setlerini topladı. Bu setler, köy okullarında eğitim gören çocuklara ulaştırılmak üzere hazırlandı. Etkinlikler sırasında, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Hüseyin Ökmen de gençlere destek vermek amacıyla hazır bulundu.

Hüseyin Ökmen, etkinlikle ilgili yaptığı açıklamada, "Bu tür projelerle gençlerimizin yardımlaşma ve dayanışma duygularını pekiştirmek ve ihtiyaç sahibi çocuklara destek olmak bizler için çok önemli. Ayrancılar Fırat Yılmaz Çakıroğlu Gençlik Merkezi'nin bu anlamlı projesine katılan tüm gençlere teşekkür ediyorum" dedi.

Toplanan kırtasiye setleri, gençlik merkezi gönüllüleri tarafından özenle paketlenip köy okullarındaki çocuklara götürülecek. Bu anlamlı hediye, köy okullarında eğitim gören çocukların eğitimlerine katkı sağlayacak ve onlara moral verecek.

Editör: Ömer Dur