Genç başkandan genç kadro Genç başkandan genç kadro

Torbalı'nın sağlık sektöründeki başarılarına bir yenisini ekleyen Op. Dr. Sıla Taşdemir Yiğitoğlu, kliniğinde gerçekleştirdiği göz sağlığı hizmetleriyle bir kez daha takdir topladı. Torbalı'ya ilk özel göz polikliniğini kazandıran ve ardından bir ilke imza atarak Uluslararası Sağlık Turizmi Yetki belgesini almaya hak kazanan Op. Dr. Yiğitoğlu, artık dünyanın her yerinden tüm hastalara hizmet verebilecek.
 TORBALI’YA YENİ BOYUT KAZANDIRDI
Sağlık Bakanlığı'na yaptığı başvuru sonucunda, Türkiye'nin sağlık turizmindeki standartlarını karşılayan kriterleri başarıyla yerine getirerek Uluslararası Sağlık Turizmi Yetki belgesini alan Op. Dr. Sıla Taşdemir Yiğitoğlu, Torbalı'yı uluslararası arenada göz sağlığı alanında bir destinasyon haline getirmeye hazırlanıyor. Ertuğrul Mahallesi Sadık İleri Bulvarı No:12 adresindeki kliniğinde hizmet veren Op. Dr. Yiğitoğlu, erişkin, çocuk ve yenidoğan göz muayenelerinden, katarakt ve akıllı lens cerrahisine, kontakt lens muayenelerinden, pterjium cerrahisine kadar geniş bir yelpazede hizmet sunuyor. Aynı zamanda glokom tanı ve tedavisi ile retina hastalıkları tanı ve tedavisi konularında da uzmanlaşmış durumda.

TORBALI’NIN SAĞLIK TURİZMİNİ CANLANDIRACAK
Göz çevresi estetiği alanında da büyük başarı elde eden Op. Dr. Sıla Taşdemir Yiğitoğlu, kliniğinde göz kapağı ve göz çevresi estetiği, dolgu, botoks, ip askılama ile yüz germe ve mezoterapi gibi modern estetik uygulamalara da imza atıyor. Torbalı'nın sağlık turizmi potansiyelini artıran bu gelişme, Op. Dr. Yiğitoğlu'nun başarılı çalışmalarının bir yansıması olarak dikkat çekiyor. Torbalı, artık sadece bölgesel değil, ulusal ve uluslararası düzeyde de sağlık turizminin parlayan yıldızlarından biri olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.