Torbalı’da yaşayan Mecit Özata 9 Mayıs’tan bu yana kayıp. Bir mesajla evini terk edip kayıplara karışan Özata’nın eşi Elvan Özata, ATV’de yayınlanan Esra Erol’da programına katıldı. Eşine son olarak ‘Ben bir …. yedim. Yüzünüze bakmaya cesaretim yok. Beni öldü sayın” şeklinde mesaj attığını ifade eden Elvan Özata “Ben Necip’in iki evladının annesiyim, nikahlı eşiyim. Bu adama 16 yılımı verdim. Ben Torbalı’nın yerlisiyim. Herkes beni bilir. Neler çektiğimi bilir. Beni bu şekilde terk edemez. Benim karşıma çıkıp bana hesap vermesi gerekiyor” dedi.

İLGİNÇ DİYALOGLAR

Torbalı Anadolu Lisesi’nden çok özel sergi Torbalı Anadolu Lisesi’nden çok özel sergi

Öte yandan günlerdir haber alınamadığı ifade edilen Mecit Özata telefonla yayına bağlandı. Eşine ağlayarak seslenen Elvan Özata, “Ben senin metresin dostun değilim, bir mesajla beni terk edemezsin. Kolay değil bu kadar. Ben annesiz büyüdüm. Yayına gel” dedi. Eşinin kuaförde kullandığı ifadelerden doalyı evi terk ettiğini söyleyen Mecit Özata, “Eşim kuaförde ‘kocam beni aldatıyor’ demiş. Ben eşimi aldatacak bir insan değilim. Abisi beni tehdit etti” dedi. Abisinin eşini bunun için tehdit etmediğini ifade eden Elvan Özata, “Mecit, dolabı takan ustaya ben parayı eşime verdim. Git ondan al deyip, ustayı bana yönlendirdi. Oysa bana para vermedi. Abim de ‘Sen nasıl bir erkeksin karının kapısına adam gönderiyorsun’ deyip kızdı” ifadelerini kullandı.

ABİSİ TEHDİT ETTİ İDDİASI

Eşinin engelli olduğunu ifade eden Özata, “Ben yuvama, çocuklarıma adadım kendimi, üstüme başıma almadım el alemin verdiklerini giyindim. Benim evimde bir çekyatım bile yok. Çocuklarımın yatağı bile yok. Yorgan üstünde uyuyorlar. Bir de üstüne böyle yapıyor” dedi. Mecit Özata attığı mesaj için ise, “Kaçtığım için öyle bir mesaj attım. İzmir Konak’a kaçtım. Sonra pişman oldum. Aynı akşam geri döndüm. Şimdi sokakta kalıyorum. Abisi beni tehdit ettiği için eve gitmedim” ded,.