TÜVTÜRK, Torbalı’da artan araç muayene taleplerini karşılamak ve müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek için adına Çaybaşı’daki yeni yerine taşınmıştı. Yeni adresinde 3 aydır hizmet veren TÜVTÜRK Torbalı Araç Muayene İstasyonu, kapasite artışıyla birlikte 2 kat daha fazla muayene yapabiliyor. Kanal sayısının 2’ye çıkartılması araçlarını muayeneye getiren vatandaşların rahat bir nefes almasını sağladı. Tek kanallı istasyonda uzun süre sıra beklemek zorunda kalan araç dahipleri artık kısa sürede işlemlerini tamamlayıp istasyondan ayrılıyor.

10 bin metrekare alan üzerine kurulan istasyonda toplamda 2 kanalda binek ve ağır vasıtalara muayene hizmeti sunuluyor. Geniş otopark alanına sahip istasyonda müşteriler ayrıca egzoz gazı emisyon ölçüm hizmeti de alabiliyor.

Mustafa Kemal Atatürk Mah. Aydın Cad. No: 16/1’de hizmet veren TÜVTÜRK Torbalı Araç Muayene İstasyonu, pazar günü hariç haftanın her günü 08:30 - 17:30 saatleri arasında araç sahiplerine hizmet veriyor. Araç sahipleri, www.tuvturk.com.tr web sitesinden veya 0850 222 88 88 numaralı TÜVTÜRK Çağrı Merkezi’nden ücretsiz randevu alabiliyor.

Bayramda da çalıştılar... Bayramda da çalıştılar...