Torbalı’da çok özel bir güzellik salonu hizmete açıldı. 20 yıldır Alsancak’ta hizmet veren Ludo Güzellik Merkezi, Berna Baş ve Canan Akçalı’nın girişimleri ile ilk şubesini Torbalı’ya açmış oldu. Torbalı’da yaşayan vatandaşların saatlerce yol gitmek zorunda kaldığı Ludo Güzellik Merkezi, ErtuğruL Dört Yol’da bulunan Berat Buiseness’in birinci katında danışmanlarını kabul ediyor. Pazar günü saat 14:00’da resmen hizmete açılan Ludo Güzellik Merkezi’nin işletmeciliğini ise sektörde 17 yıllık tecrübesi bulunan Canan Akçalı ve 10 yıllık tecrübesi bulunan Berna Baş, yapıyor.

BİRBİRİNDEN ÖNEMLİ HİZMETLER OLACAK

Torbalı’da verdiği hizmet ile yüzlerce kadının ilk tercihi olan Bernali Güzellik Salonu’nun isim değişikliğine gitmesinin ardından aynı yerde danışmanlarını ağırlayacak olan Ludo Güzellik Merkezi’nde Lazer epilasyon, Cilt bakimi, Zayıflama, Kalıcı makyaj ve Protez tırnak gibi işlemler yapılıyor. Bay-Bayan danışmanlara hizmet veren Ludo Güzellik Merkezi’nde açılışa özel kampanyalar ve sürprizleri bulunuyor.

AÇILIŞA KATILANLARA TEŞEKKÜR

2 çocuk babası her yerde aranıyor 2 çocuk babası her yerde aranıyor

Dün yapılan görkemli açılışa katılan herkese teşekkür eden Berna Baş ve Canan Akçalı, yaptıkları açıklamada “Çok özel bir açılış gerçekleştirdik. İzmir’in en önemli güzellik merkezlerinden bir tanesi olan Ludo Güzellik Merkezi artık Torbalı’da. Açılışımıza gelerek bizleri onurlandıran herkese çok teşekkür ederiz. Amacımız en iyi cihazlarla en iyi hizmeti ilçe sakinlerine sunmak. Açılışa özel kampanyalarımızın ve sürpriz hediyelerimiz de bu süreçte sizlerle olacak. Herkesi işletmemize bekleriz” ifadelerini kullandı.