Yemişlik Mahallesi’nde eğitim veren İzmir’in en donanımlı anaokulu olma özelliği taşıyan Nene Hatun Anaokulu bu yılın yine en gözde okullarından. Kısa sürede önemli başarılara imza atan ve etkinlikleri ile adından söz ettiren okulda kayıtlar hala sürüyor. Sinema salonundan, oyun alanlarına, geniş bahçesinden eğitim materyallerine kadar birçok yönüyle ön plana çıkan Nene Hatun Anaokulu’nda bu yıl servis hizmeti de sunulacak. Sadece Yemişlik Mahallesi’nden değil ilçe genelinden de kayıt almaya başlayan anaokulunda her şey en ince ayrıntısına kadar düşünüldü. 12 şube bir de özel eğitim sınıfının bulunduğu okulda öğlen grubunda da boşluklar bulunuyor.

TORBALI’NIN EN DONANIMLI OKULU

Her sınıfında bilgisayar, televizyon, klima, oyuncak, akıl-zeka oyun setleri bulunan, sosyal etkinlikleriyle de bilinen okulda her ay düzenli olarak en az bir defa okul dışı etkinlik yapılıyor. Bünyesinde; 1000 m2 trafik eğitim parkı, 1000 m2 tarım alanı bulunan, konum itibariyle gürültüden ve trafikten uzak olan güvenlik açısından yüksek duvarlar ve çitlerle çevrili olan  Nene Hatun Anaokulu, Torbalı’nın fiziki olarak en büyük anaokulu konumunda. Donanım olarak da birçok okulu ardında bırakan, özel okuldaki olanakları öğrencilerine sunan Nene Hatun Anaokulu’nda örneğin her öğrencinin kendi dolabı bulunuyor. Akademik eğitimin yanı sıra geleneksel çocuk oyunları, halk oyunları, güzel sanatlar, beden eğitimi ve spor, değerler eğitimi, yabancı dil, bilim olimpiyatları ve proje çalışmaları ile gelişim alanları destekleyici programlar gerçekleştirilen okulda ayrıca rehberlik hizmeti de bulunuyor.

SERVİS HİZMETİ OLACAK

Nene Hatun Anaokulu kayıt dönemine hızlı başladı. Servis, yemek gibi hizmetlerin yanı sıra teknik ve akademik donanımıyla ön plana çıkan okul hakkında açıklamalarda bulunan Nene Hatun Anaokulu okul idaresi, “Öğrencileri, temel eğitime en iyi şekilde hazırlamak adına tüm çalışmalarımızı tamamladık. Gerekli eğitim kadromuz oluşturuldu. Bana göre eğitimin en önemli kademesi ana okuldur. Bu sorumlulukla da eğitim öğretim yılına başlayacağız. Torbalı'nın her yerinden kayıt alıyoruz. Dileyen çocuğunu bize emanet edebilir. Şuan için özellikle öğlenci grubu kontenjanlarımızda boşluklar var. Servis hizmetimiz de olacak. ” dedi. Kayıt ve bilgi için veliler 0 232 856 26 20 numaradan okul yönetiminden detaylı bilgi alabilecek.

Araç trafiğini de güvenliğini de tehlikeye atıyorlar Araç trafiğini de güvenliğini de tehlikeye atıyorlar
Editör: TE Bilisim