Torbalı Mahallesi’nde muhtarlık yapan babası Durmuş Kuran’ın vefat etmesinin ardından mahalle sakinlerinin ısrarı üzerine muhtarlığa aday olan ve kazanan Hüseyin Kuran, görevde 18 yılı geride bıraktı. Sosyal sorumluluk projeleriyle her kesimin taktirini kazanmayı başaran Kuran bir kez daha aday olduğunu açıklayarak mahalle sakinlerinden destek istedi.  Torbalı’nın en sevilen muhtarları arasında yer alan ve bugüne kadar girdiği seçimleri kazanan Torbalı Mahalle Muhtarı Hüseyin Kuran yeniden muhtarlığa talip olduğunu ifade ederken yaptığı çalışmalarla ilgili de değerlendirmelerde bulundu.

“BİR KEZ DAHA”

Mahalle sakinlerinin ‘Bir kez daha’ diyerek yeniden görev almasını istediği Kuran, adaylığını açıkladı. Mahallesinde sadece muhtarlıkla yetinmeyen, çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde yer alan ve her kesim tarafından takdir toplayan Kuran, bir kez daha mahallesinden destek istedi. Mahalle sakinleri tarafından işsizin umudu, fakirin abisi olarak görülen Hüseyin Kuran, “Vatandaşlardan gelen yoğun talep üzerine yeniden muhtar adayı oldum. Kaldığımız yerden devam etmek, vatandaşımızın sorununa çözüm olmak adına elimizden geleni bir kez daha yapmaya hazırız. Bu süreçte bir kez daha mahallelimden destek bekliyorum” ifadelerini kullandı.

18 YILDIR MUHTARLIK YAPIYOR

İki madalya ile döndüler İki madalya ile döndüler

Torbalı Mahallesi Muhtarı Hüseyin Kuran, mahalle sakinlerinin işleriyle ve sorunlarıyla yakından ilgileniyor. Vatandaşlara karşı gösterdiği hassasiyet ve çalışkanlığı ile mahalle sakinlerinin güvenini kazanan 55 yaşındaki Hüseyin Kuran, babası rahmetli Durmuş Kuran’dan aldığı görevin hakkını veriyor. İlçenin en kalabalık nüfusuna sahip Torbalı Mahallesi’nde muhtarlık görevini layıkıyla yerine getiren başarılı muhtar yaptığı açıklamada, “Uzun yıllardır birlikte yürüdüğümüz bu yolda, 06.06.2006 tarihinden bu yana bana verdiğiniz destek ve güvenle Torbalı Mahallesi muhtarlık görevini onurla yerine getirdim. Mahallemize katkı sağlamak, sizin için daha yaşanabilir bir mahalle oluşturmak için çalışmak bir onurdur. Aynı şevk ve azimle, mahallemize hizmet etmeye devam etmek için 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde muhtarlık için yeniden adayım. Sizlerin değerli destekleri, bu yolda daha güçlü adımlar atmamı sağlayacaktır. Her birinizin desteği, benim için çok kıymetli. Birlikte daha yaşanabilir bir Torbalı Mahallesi için el birliğiyle çalışmaya devam edelim.” İfadelerini kullandı