Torbalı’da inşaat sektöründe hizmet veren Çakırbeyli Proje Tasarım bugüne kadar tamamladığı birçok başarılı projeyle ön plana çıkıyor. Taş duvar, bahçe duvarı, panel çit yapımı, demir ve kaynak işleri, prefabrik yapım, banyo ve mutfak yenileme, tesisat yenileme, parke, fayans ile peyzaj işlerinde hizmet veren firma, edindiği deneyimle dayanıklı ve güvenilir yapılara imza atıyor. Özellikle taş duvar alanında markalaşan, son yıllarda artan hobi bahçelerine şıklı kazandıran, değerini artıran Çakırbeyli Proje Tasarım iki kardeş olan Hıdır Çakırbeyli ve Emin Tanrıverdi ortaklığında Torbalı’ya katma değer katıyor.

HEM KALİTELİ HEM HESAPLI

2007 yılından bu yana Torbalı Mahallesi, Alpkent Mahallesi ve Atatürk Mahallesi'nde şubeleri bulunan Yıldız Market’i işleten, 3 yıldır da marketçiliğin yanında inşaat sektöründe taş duvar, bahçe düzenleme, demir işleri, parke gibi daha birçok alanda hizmet vermeye başlayan Hıdır Çakırbeyli ve Emin Tanrıverdi Ege Bölgesi’nin tamamına hitap ediyor. Sektöre Torbalı’da ciddi bir kalite getiren ve bu alanda önemli bir eksiği de gideren abi-kardeşin en önemli artılarından biri de taahhüt ettikleri işi taahhüt edilen süre içerisinde yapıp, kaliteden ödün vermeden uygun bütçelerle işlerini tamamlaması.

BİRÇOK ALANDA HİZMET VERİYOR

Özellikle kırsal alanlarda, hobi bahçeleri olarak tabi edilen bahçelerden yoğun talep aldıklarını ifade eden Hıdır Çakırbeyli ve Emin Tanrıverdi, “Ege Bölgesi’nin tamamına hitap ediyoruz. Yoğun bir çalışma temposu içerisinde, tecrübeli ekibimizle siparişleri teslim ediyoruz. Hem kalite hem de fiyat olarak vatandaşın ihtiyacını karşılıyoruz. Taş duvar, bahçe duvarı, panel çit yapımı, demir ve kaynak işleri, prefabrik yapım, banyo ve mutfak yenileme, tesisat yenileme, parke, fayans ve daha birçok alanda hizmet veriyoruz. Yaptığımız işleri instagramda ‘Çakırbeyli Proje Tasarımlari’ hesabından da takip edebilirsiniz” ifadelerini kullandı

Muratbey'de korku dolu alnlar Muratbey'de korku dolu alnlar

Editör: TE Bilisim