Torbalı’da bugün çok özel bir etkinlik gerçekleşti. Piri Reis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde eğitim gören özel öğrenci Yunus Demir’in en büyük hayali, Torbalıspor Kulüp Başkanı Batuhan Atay Arslan’ın öncülüğünde, Torbalı Güncel’in organizasyonunda gerçekleşti. Okulu 11-C sınıfında eğitim gören özel öğrenci Demir, futbola tutkusu ve Torbalıspor’a olan sevgisiyle biliniyordu. Okul yöneticilerinin de aracılığıyla, bu sevgiyi öğrenen Torbalı Güncel gazetesi, Torbalıspor Kulüp Başkanı Batuhan Atay Arslan’a durumu açtı. Bugün de Başkan Arslan, takım kaptanı Adem Şahin, futbolcular, Besir Ndiaye ve Osman Tukul, Sportif Direktör; Nezir Akyol ve Torbalıspor Basın Sözcüsü Muaz Arslan ile birlikte Yunus’u okulunda ziyaret etti. Yunus’a üzerinde adının yazılı olduğu formayı hediye eden Başkan Arslan ve futbolcular daha sonra okul bahçesinde öğrencilerle bir araya gelip keyifli vakit geçirdi.

DEMİR’İN İSTEĞİ ŞAŞIRTTI

Daha önce diyalog kurmaktan kaçınan, içe kapalı bir yapıya sahip olan Yunus Demir, futbolcuları görünce büyük sevinç yaşadı. Her zaman çantasında bulunan Torbalıspor atkısıyla futbolcuları karşılayan Demir, kurduğu diyaloglar ve cümlelerle öğretmenlerini şaşırttı. Torbalıspor başkanı Batuhan Atay Arslan’dan sportif direktörlük isteyen Demir, “Bugün çok mutluyum. En büyük hayalim gerçekleşti. Torbalıspor oyuncularına ve başkanına teşekkür ederim” dedi. Okul Müdürü Semiha Kaban ise, “Güzel bir organizasyon oldu. Yunus etrafı ile konuşmayan içe kapanık bir öğrencimizdi. Belki de okul hayatı boyunca kurduğu cümle sayısını bugün tek bir günde kurdu. Çok mutlu oldu. Kulüp Başkanı Batuhan Atay Arslan’a, takım oyuncularına ve yöneticilerine bu anlamlı ziyaret için teşekkür ederiz” dedi.

BAŞKAN ARSLAN: EN GÜZEL GELECEK ONLARIN OLSUN

Okulun, sportif faaliyetlerinde kullanması için okula da 3 top hediye eden Torbalıspor Kulüp Başkanı Batuhan Atay Arslan ise, “Torbalı Güncel bize konuyu getirdi. Seve seve bir parçası olmak istedik. Yunus, zaten tribünden bir kardeşimizmiş. Tanışma fırsatımız oldu. O’nu ve arkadaşlarını artık daha sık tribünde göreceğiz. Bunun sözünü aldık. Artık Yunus bizim sportif direktör yardımcımız. O’nun nezdinde tüm öğrencilerimize başarılı bir yıl diliyorum. En güzel gelecek onların olsun” dedi.

Feci kaza yürekleri ağızlara  getirdi Feci kaza yürekleri ağızlara  getirdi