Köy köy, mahalle mahalle her yeri gezip her eli sıkan CHP Torbalı Belediye Başkanı Aday Adayı Yıldırım Baytekin’i Torbalılılar bağrına basıyor. Eğitimci kimliğiyle genç nesille iç içe olan, Torbalı’ya yaptığı yatırımlarla adından sıkça söz ettiren Yıldırım Baytekin, seçimlerde de en popüler adaylardan biri olarak dikkatleri üzerine çekiyor.

YILDIRIM GİBİ KÖY ÇIKARMASI

Seçimin en güçlü isimlerinden biri olarak anılan CHP Torbalı Belediye Başkan Aday Adayı Yıldırım Baytekin, önceki gün Dağtekke, Dirmil, Karakuyu, Helvacı ve Ormanköy köylerine ekipleriyle birlikte çıkarma yaptı. Herkesi tek tek gezip gerek partisi gerekse çalışmalarından bahseden Yıldırım Baytekin, “Köylerimizi gezip, köylülerimizle sohbet ettik. Liseden arkadaşım Engin, Velim Ercan Bey ve öğrencim Taylan ile karşılaştım. Güzel sohbetler ettik. Çok mutlu oldum.” dedi.

“TORBALI HİZMETİ FAZLASIYLA HAK EDİYOR”

Taraftar, yeni sahanın kapasitesini beğenmedi Taraftar, yeni sahanın kapasitesini beğenmedi

Torbalı projelerini hazırlarken Torbalı’ya layık projeler için ince eleyip sık dokuduğunu dile getiren Yıldırım Baytekin, “Torbalı sadece sanayisiyle, fabrikasıyla değil; her türlü değeri ve hizmeti fazlasıyla hak ediyor. O yüzden köylerimize sahip çıkmalıyız. Her zaman köylümüzün emrinde olmalıyız. Projelerimizi hazırlarken vatandaşlarımız nerede olursa olsun kendilerini merkezde hissedecekleri şekilde tasarımlarla süsledik. Biz inanıyoruz. Biz kazanacağız. Torbalı kazanacak” şeklinde konuştu.