Torbalı'da sanatseverlerin uzun zamandır beklediği Torbalı Tiyatro Günleri bugün başlıyor. Bu kapsamda bugun Türkiye'nin en başarılı komedi yazarı ve oyuncularından Metin Yıldız, tek kişilik 'Öyle Düşünmenizi İstemiyorum' isimli stand up gösterisi ile bugün seyirci karşısına çıkacak. Saat 20.00'da başlayacak olan gösteri İsmail Uygur Kültür Merkezinde olacak. Torbalı Tiyatro Günleri kapsamında yarın ise usta oyuncular Deniz Oral ve Faruk Sofuoğlu'nun sahnelediği 80'ler 90'lar Gülümseten Hatıralar isimli müzikli gösteri bizlerle olacak. İki gösteri için 150 liralık kombine bilet ile izlenebilecek. 

150 LİRAYA İKİ GÖSTERİ BİRDEN

Yani 150 liralık bilet alan sanatsever, iki gösteriye de girmiş olacak. Gösterilerin ilk günü olan bugün Çok Güzel Hareketler Bunlar ekibinin kurucularından daha önce iki defa yılın komedi oyuncusu ödülünü alan Metin Yıldız stand up gösterisiyle, ikinci günü olan yarın ise usta oyuncular Faruk Sofuoğlu ve Deniz Oral ise 80’ler 90’lar Gülümseten Hatıralar isimli müzikli gösterileriyle İsmail Uygur Kültür Merkezi’nde sahne alacak. İki gün boyunca sanat dolu günler yaşatacak olan Arya Kültür Sanat, bilet satışlarına da başladı. Gösterinin biletleri Egem Kitap Kafe, Valens Kafe, Pilavcı Bozo, By Hasan Kuaför ve BKM Büfe’de satışa sunulmuş durumda.

SPONSORLAR İŞİN YÜKÜNÜ ÜSTLENDİ

Torbalı, Bakırözü ailesine ağladı Torbalı, Bakırözü ailesine ağladı

Türkiye genelinde 300-400 lira bandında gişede biletleri satılan oyunları üstelik iki gün için 150 lira gibi bir ücretle Torbalı’da sponsorların destekleri ile gerçekleştirdiklerini ifade eden Arya Kültü Sanat kurucusu Meltem Danış, “Sponsorlarımız bir kez daha elini taşın altına koydu. Prodiş, Ege Sürücü Kursları,  Demirsoft, Efeler Özel Eğitim, Egem Kitap Kırtasiye, Kavram Kurs, Almi Balık Dünyası, Pilavcı Bozo, Öztemel Çit, Replik Yazılım ve Taner Usta’ya gerçekten çok teşekkür ederiz. Ellerini taşın altına bir kez daha Torbalı ve sanat için koydular” dedi. Öte yandan gösteri için bilet almak ve grup indirimi talep etmek isteyenler 0 552 898 35 47 numaralı telefondan bilgi alabilir