Son yıllarda modanın sıkı takip edildiği Ayrancılar’da hizmet veren Devland Perde, alanında modaya yön vermeye devam ediyor. Genç işletmeci ve alanında oldukça başarılı olan Ali Kes tarafından işletilen Devland Perde Ayrancılar ve bölge halkına hizmet veriyor. Fon, tül, stor, zebra, yanki başta olmak üzere tüm perde çeşitlerinin yer aldığı Devland Perde, yaptığı kaliteli işler ile bölge halkının beğenisini kazandı. Ayrancılar Kapalı Pazar yerinde bölge sakinlerine hizmet veren Devland Perde, müşteri memnuniyetini birinci sırada tutuyor. Özellikle yeni evlenecek olan gençlere yönelik yaptığı kampanyalarla adından söz ettiren Devland Perde, kışa özel kampanyaları ile dikkat çekiyor.

ARADIĞINIZ BÜTÜN ÜRÜNLER BURADA

Özellikle yeni evlenecek olan çiftlere yapmış olduğu kampanya ile fark oluşturan Devland Perde kış mevsiminde de aynı kampanyayı devam ettiriyor. Düğün yapacak olan çiftler perdesini kendisi alırken, güneşlikler ise Devland Perde tarafından hediye ediliyor. Yapmış olduğu kampanya ile yeni evlenecek olan çiftlere destek olan  Devland Perde, bu anlamda ilçenin dört bir yanı başta olmak üzere çevre ilçelerde yaşayan vatandaşların da yoğun ilgisini görüyor. Öte yandan işletmede Tül, Zebra, Stor, Taç, Birillant, Keten ve Çelik tüm ürünlerin satışı yapılıyor.

YAŞAM ALANLARINIZA HUZUR GETİRMEK İSTİYORUZ

Genç işletmeci Ali Kes, perde seçimi ile ilgili önemli tüyolarda bulundu. Genç girişimci yaptığı açıklamada “Görmek istediğiniz güzellikleri uzaklarda aramak zorunda değilsiniz; her an her yerde beklenmedik bir güzellikle karşılaşabilirsiniz. Ancak biz, bu güzellikleri sizin için daha yakından göstermek istiyoruz.  Bazen oturup etrafınıza baktığınızda, perdenin ardında bıraktığı izlerde sanatı görebilirsiniz. Sanat bazen saatlerce emek ve çaba gerektiren bir çabayla ortaya çıkarılırken, sonunda belki de hiçbir şey elde edilmeyebilir. Ancak asıl önemli olan, ortaya çıkardığınız sonuç değil, o anın getirdiği huzur ve mutluluktur. Biz, Devland Perde olarak, her zaman huzurunuzu ve mutluluğunuzu ön planda tutuyoruz. Yaşam alanlarınıza huzur ve mutluluk getirmeyi hedefliyoruz” dedi.

Hüseyin Büyüközer vefat etti Hüseyin Büyüközer vefat etti

AYRANCILAR’IN MERKEZİNDE SİZLERİ BEKLİYORUZ

Açıklamalarını sürdüren Ali Kes, “Perdeler, yaşam alanlarınızın dekorasyonunu tamamlayan unsurlardır. İstediğiniz atmosferi özel bir perde seçimiyle yaratmak mümkündür. Siz hayal ettikçe, atmosferinizi şekillendirmek için buradayız. Kişisel tercihlerinizi yansıtan özel tasarımlar veya yılların getirdiği deneyimle en iyi perde çözümlerini sunmaktayız. Alanlarınızı güzelleştirmek için buradayız. Konum olarak merkezi ve ulaşımı kolay olan mağazamızda sizi ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Park sorunuyla karşılaşmayacağınız mağazamızda, keyifli bir alışveriş deneyimi yaşamanız için buradayız. Tecrübeli ekibimiz, tüm perde seçimiyle ilgili sorularınıza cevap bulmanızda size yardımcı oluyor; yaşam alanlarınıza en uygun perdeleri bulup sizinle buluşturuyoruz. Eşsiz deneyimimizi sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz! Sizi mağazamıza bekliyor, keyifli bir alışveriş deneyimi yaşamanızı diliyoruz” ifadelerini kullandı.

YATAK ODASI PERDE SEÇİMİ İÇİN İPUÇLARI

Yatak odası perdesi seçimi için ipuçları veren Ali Kes, merak edilen bütün detayları sizinle paylaştı.

1- Malzeme Seçimi İle Başlayın: Rahatlığı mı tercih ediyorsunuz? O halde yıkanabilir kumaşlar arasından seçim yapabilirsiniz. Lüks bir hava mı istiyorsunuz? Daha ağır ve gösterişli kumaşlar düşünebilirsiniz.

2- Renk ve Deseni Göz Önünde Bulundurun: Hangi renklerin mekanınıza uyum sağlayacağını düşünün. Soğuk tonlu renkler genellikle bir arada daha iyi görünür. Eğer odanız güneş ışığı alıyorsa, parlak renklerden kaçınmak iyi bir tercih olabilir.

3- Dekorasyonunuzu Tamamlayın: Perdelerinizin odayı tamamlaması için dekorasyonunuzla uyumlu olmasına dikkat edin. İpeksi veya saten perdeler ahşap detaylarla harika görünebilirken, keten perdeler metal aksesuarlarla uyum sağlayabilir.

4- Pencere Boyutunu Göz Ardı Etmeyin: Kıvrımlı pileli perdeler, zarif ve geleneksel tarzdaki yatak odalarına uygun olabilir. Üst kısmında belirsiz katlamalar olan perdeler ise küçük pencerelerle hoş bir uyum sağlayabilir.

Editör: TE Bilisim