Açıldığı günden bu yana sıra dışı menüleri ve damak çatlatan lezzetleriyle dikkatleri üzerine çeken, Ertuğrul Mahallesi’nde hizmet veren Oburger’s isimli yeni lezzet durağında Türkiye’de eşi benzeri görülmemiş bir uygulamaya imza atılmıştı. Her hafta bir müşterisine kurayla altın hediye eden işletme, cumartesi günü ilk talihlisini belirledi. İşletmeden hemen hemen her gün bir sandviç yiye 17 yaşındaki Mustafa Şeylan isimli genç bugün gram altınını teslim aldı. Şeffaf bir şekilde canlı yayın aracılığıyla gerçekleşen çekiliş sonrası altınına kavuşan Mustaa Şeylan, büyük sevinç yaşadığını belirtti.

Pamukyazı sakinlerinin elektrik isyanı Pamukyazı sakinlerinin elektrik isyanı

İSTER DÜKKANDA İSTER EVDE YE

 Birbirinden özel lezzetlerin yer aldığı Oburger’s isimli işletmede sandviç, hamburger ya da çıtır tavuk lezzetlerinden herhangi birini yiyen müşteri, aynı zamanda altın kazanma şansı yakalıyor. İşletmede yemek yiyen ya da adresine sipariş veren her bir kişinin ismi bir kağıda iletişim bilgileri ile yazılıp işletmedeki fanusa atılarak isimler bu fanusta çekiliş gününe kadar bekliyor. Cumartesi günü canlı yayınla yapılan çekilişle, şanslı müşteri gram altının sahibi oluyor. Üstelik bu çekiliş her hafta yapılacak. Özellikle günün belirli öğünleri dışarıda yemek yiyenler için büyük bir fırsat olan işletmede sandviç fiyatları 30 liradan başlıyor. 30 liralık bir menüyle çekilişe katılma hakkı elde edilebiliyor. Aynı tarife yemek uygulamalarında da geçerli oluyor.

HER CUMARTESİ CANLI YAYINDA ÇEKİLİŞ

Altın kampanyasını kısa sürede kendilerine gösterilen ilgiden dolayı bir teşekkür nihayetinde olduğunu ifade eden işletme sahibi Doğukan Ateş, “Kampanyamız sürekli devam edecek. İlerleyen dönemlerde belki de altın sayısını haftada ikiye çıkarırız. Burada bir hamburger yiyen ya da sandviç yiyen, evine sipariş eden herkes çekilişe ayrıca ücret ödemeden dahil olabilecek. Her cumartesi akşam saat 20.00’da instagram hesabımızdan canlı yayın aracılığıyla çekilişi gerçekleştireceğiz. Bu hafta ilk altını verdik. Bizi instagramdan takip edip kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz” dedi. Öte yandan çekilişe katılmak için ilave herhangi bir ücret ödenmiyor

Editör: TE Bilisim