Başkan Demir, gençlerle buluşacak Başkan Demir, gençlerle buluşacak

Torbalı, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Torbalı Belediye Başkan Adayı Övünç Demir’in davetiyle muhteşem bir konserde, Oğuzhan Koç’la coştu. Sadık İleri Masal Park yanında gerçekleşen Gençlik Buluşması’na on binler akın etti. Güzel havada coşku içinde geçen konser öncesinde ise önemli bir sürpriz yaşandı. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Övünç Demir’e destek videosu yayınladı. Yayınlanan videolar konser alanına gelen ilçe sakinleri tarafından alkışlarla karşılandı. 

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Demir’e projelerinde her zaman destek olacaklarını belirterek, “Sevgili Övünç başkanım, Sana İstanbul’dan selamlarımızı iletiyoruz. Başarılı olacağına inancımız tam. Bütün gençlik örgütü seni çok seviyor. Eminim İzmir’de çok güzel işlere imza atacaksın ve çok değerli bir genç başkanımız olacaksınız. Cemil başkanımız İzmir’de siz ise Torbalı’da çok özel bir başarı dönemine imza atacaksınız. Ben ve İstanbul’daki ekibim bilgi, deneyim ve ihtiyaç duyduğun her konuda senin yanında olacağız bundan emin olabilirsin. Ben şahsım ve ekibim adına sana başarılar diliyoruz” ifadelerini kullandı.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ise yaptığı açıklamada “Ankara’dan Torbalı’ya selam ve sevgilerimi sunuyorum. İnşallah Övünç başkanımız seçildiğinde İzmir Büyükşehir ile beraber biz de Ankara Büyükşehir Belediyesi olarak Övünç başkanımızın sizlere vaat ettikleri projelerde destek olacağız. Hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

Editör: Haber Merkezi