Torbalı'da CHP'nin delege seçimleri dün akşam ilçenin iki büyük mahallesi olan Tepeköy ve Ertuğrul mahallelerinde gerçekleştirildi. Saat 20:00’da başlayan 23.00’da biten oy kullanma işlemine partililer oldukça yoğun ilgi gösterdi. Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin de burada partililerle bir araya gelip her iki adayla da kucaklaştı. Öte yandan gerçekleşen delege seçimlerinde mevcut başkan Övünç Demir beyaz liste, Başkan Adayı Mesut Güler ise mavi liste ile partililerin kantarına çıktı. Yapılan oylamada Başkan Demir, iki mahallede de ipi göğüsledi. Ertuğrul Mahallesi'nde Demir 437 oy alırken Güler 194 oy aldı. Tepeköy Mahallesi'nde ise Övünç Demir 154 oy, Mesut Güler 59 oy aldı.

İŞTE YENİ DELEGELER

Tepeköy Mahallesi’nde delegeler böylelikle Enver Efe, Ersin Kurt, Halil Gülcü, Hasan Keser, Hasan Özen, İfaket Çavuş, Kadri Berrker Özel, Nebahat Arpacık, Nurgül Uytun, Sali Yılmaz, Yeliz Tekinkök, Yusuf Laik Şenşatır, Yücel Yesin ve Zülküf Çakan’dan oluştu.

Öte yandan Ertuğrul’da delege olan isimler ise şöyle: Övünç Demir, Ahmet Lütfü Aydın, Ahmet Doğan Turan, Akan Şengül, Ali Yaşlak, Atınç Öçalan, Belgin Akman, Burhan Baytekin, Bülent Araç, Cengiz Yıldız, Cennet Öz, Emine Ece, Emre Uzunbay, Engin Çiçek, Erdoğan Koşar, Ergun Samanyolu, Funda Yeşil, Gazanfer Aras, Halil Rıfat Sandıkoğlu, Hamit Can Bağcı, HasanTaylan Çırak, Hasan Sever, İsmet Aşıcı, Latife Pazarcı, Mehmet Yılmaz Tünaydın, Memli Değer, Muharrem Ekici, Nur Sunalbursalıoğlu, Oğuzhan Kun, Okan Bağrıyanık, Onur Uzunoğlu, Oral Rıfat Kudayyılmaz, Özgür Parkin, Saadettin Özcan, Saygın Göçer, Sebaat Korkmaz, Sefer İpekli (Cuma oğlu), Tülay Demir Özütürk,  Ülkü Ece, Yusuf Kenan Özpekmezci, Zafer Denizli

CHP Torbalı'da bir ilk CHP Torbalı'da bir ilk

Editör: TE Bilisim