Cumhuriyet Halk Partisi İzmir Milletvekili Murat Bakan, 14 Mayıs seçimlerinde verdiği destek için iki gün boyunca Torbalı’ya teşekkür ziyaretlerinde bulundu. Torbalı’nın dört bir ucundaki kırsal mahalleler ve merkez mahallelerde ziyaretlerde bulunan Bakan’a CHP İlçe Başkanı Övünç Demir ve Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin eşlik etti. 14 Mayıs günü Cumhuriyet Halk Partisi’ne verdiği destekle Torbalı’da birinci parti olmasını sağlayan ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’na verdiği yüksek destek nedeniyle ilçe halkına teşekkür ziyaretlerinde bulunan Bakan, 28 Mayıs günü de sandıklara gitme ve Kemal Kılıçdaroğlu’na destek verme çağrısında bulundu.

Feci kaza yürekleri ağızlara getirdi Feci kaza yürekleri ağızlara getirdi

ÇARŞAMBA GÜNÜ MERKEZ MAHALLELERDE DERNEK VE YURTTAŞLARLA BULUŞTU

Çarşamba günü ilçeye gelen CHP İzmir Milletvekili Murat Bakan, CHP Torbalı İlçe Başkanı Övünç Demir ile birlikte ilk olarak Torbalı Emekli Astsubaylar Derneği, Torbalı Gazileri ve Şehit Aileleri Derneği, Torbalı Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi, Torbalı Esnaf ve Sanatkârlar Odası’nı ziyaret etti. Daha sonra esnaf ve yurttaşlarla bir araya gelen Bakan ve Demir, günün son programı olarak doğuştan zihinsel engelli olmasına rağmen askere gitmek isteyen ve bu hayalini temsili bir biçimde yerine getiren İbrahim Tengiz’in asker eğlencesi hayalini yaptıkları sürprizle gerçeğe dönüştürdüler.

KIRSAL MAHALLELERDE TEŞEKKÜR ZİYARETLERİ YAPTI

Dün, iki günlük Torbalı programının son günü için Torbalı’ya gelen Bakan’a bu kez CHP Torbalı İlçe Başkanı Övünç Demir’in yanı sıra Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin de eşlik etti. Yoğurtçular Mahallesi’nde başlayan program sırasıyla Ayrancılar Mahallesi, Fevzi Çakmak Mahallesi, İnönü Mahallesi, Göllüce Mahallesi, Şehitler Mahallesi, Ahmetli Mahallesi şeklinde devam etti. Gün içerisinde Belediye Kültür Merkezi’nde gerçekleşen gönüllü müşahit eğitimine de katılan Bakan, buradan sonra Torbalı Belediyesi tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı vesilesiyle düzenlenen tenis turnuvasının final müsabakalarına kalan sporcuları ziyaret ederek başarı dileklerinde bulundu. Bakan daha sonra Torbalı Belediyesi tarafından Çaybaşı Mahallesi’nde düzenlenen Roman Buluşması’na katıldı. Günün son programları olan, Dirmil Mahallesi ve Ormanköy Mahallesi halk buluşmalarına katılan Bakan ve Demir gün boyu yoğun bir programı hayata geçirerek çalışmalarını tamamladılar.

Editör: TE Bilisim