Uzun süredir ilçede su arıtma sistemi konusunda vatandaşa hizmet veren Hasan Tari ile Nazım Sakarya ve Mehmet Murtaza Bayram, Valens Su Arıtma markası altında ilçeye hizmet veriyor. Tüm model cihazların filtre değişimlerini, bakımlarını da aynı zamanda yaptıklarını ifade eden Hasan Tari, yılların tecrübesi ile ilçede sağlıklı su tüketimini artırmayı planladıklarını ifade etti. Tüm cihazlarında garanti hizmeti sunduklarını, yapılan işlemlerin arkasında durduklarını ifade eden  Hasan Tari, kendilerine vatandaşların sosyal medya aracılığıyla iletişim kurabileceğini kaydetti.

Torbalı’da bir intihar daha Torbalı’da bir intihar daha

SAĞLIKLI SU İÇİN

Arıtılmış suyun sağlıklı olduğunu ifade eden Hasan Tari,“ Su arıtma cihazları özel filtreler ile şebeke suyunu ideal, sağlıklı bir içme suyuna dönüştürür. Üstelik herhangi bir koku ve tat bırakmaz. İçeriğindeki düşük potasyum ve sodyum oranıyla da sağlığınıza zarar vermez, hatta hızlı emilmeyi sağlayarak böbrek ve bağırsağınıza destek olur. Sizden bağımsız birçok öğeyi devre dışı bırakarak sağlıklı içme suyu edinmeyi evinizde, ofisinizde kendiniz sağlayabilir ve sağlıklı olduğundan da %100 emin olabilirsiniz” dedi.

GÖNÜL RTAHATLIĞIYLA KULLANABİLİRSİNİZ

Açıklamalarını sürdüren Tari, “Üstelik tüm bu faydalarının yanı sıra ekonomik olarak da size kolaylık sağlayacaktır. Dört kişilik bir aile ayda ortalama 300 litre temiz su tüketmektedir, bu da 15 damacanaya tekabül eder. Günümüz bayi fiyatları değişiklik gösterse de ayda en az 300 TL’nin yalnızca temiz su için harcandığı gözlemlenmektedir. Bu maliyet hem oldukça ciddi bir maliyettir; hem de bu kullanım alışkanlığında bu maliyetin süreklilik göstereceği anlamına gelmektedir. Siz de su arıtma cihazı kullanarak gereksiz harcamalardan ve sağlığınıza zararlı su tüketiminden kurtulabilirsiniz. Sofranıza koyduğunuz her şey gibi, insan vücudu üzerinde en etkin, en yararlı madde olan içme suyunuzun da sağlıklı ve minarellerini kaybetmediğinden emin olarak gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz”.