İlçe protokolü bayramlaştı İlçe protokolü bayramlaştı

Arya Kültür Sanat Torbalı’ya ünlü isimleri getirmeye devam ediyor. Daha önce Sermiyan Midyat, Metin Uca, Ersin Korkut, Hakan Bulut, Cihan Talay, Yüksel Ünal gibi önemli isimleri Torbalı’da sanatseverlerle bir araya getiren Arya Kültür Sanat bu kez ilçede bir ilke imza atacak. Torbalı Tiyatro Günleri adı altında iki gün üst üste etkinlik düzenleyecek olan Arya Kültür Sanat, iki etkinlik için tek bilet satışı yapıyor. İki gösteri, iki ayrı gün ve tek gün fiyatına. Günümüz şartlarında 300-400 lira bandında değişen bilet fiyatlarıyla oyunlar sahnelenirken Arya Kültür Sanat, sponsorların da desteğiyle iki gün üst üste yapacağı etkinliklere sadece 150 liralık bilet satacak.

150 LİRAYA İKİ GÖSTERİ BİRDEN

Yani 150 liralık bilet alan sanatsever, iki gösteriye de girmiş olacak. Gösterilerin ilk günü olan 28 Kasım’da Çok Güzel Hareketler Bunlar ekibinin kurucularından daha önce iki defa yılın komedi oyuncusu ödülünü alan Metin Yıldız stand up gösterisiyle, ikinci günü olan 29 Kasım’da ise usta oyuncular Faruk Sofuoğlu ve Deniz Oral ise 80’ler 90’lar Gülümseten Hatıralar isimli müzikli gösterileriyle İsmail Uygur Kültür Merkezi’nde sahne alacak. İki gün boyunca sanat dolu günler yaşatacak olan Arya Kültür Sanat, bilet satışlarına da başladı. Gösterinin biletleri Egem Kitap Kafe, Valens Kafe, Pilavcı Bozo, By Hasan Kuaför ve BKM Büfe’de satışa sunulmuş durumda.

SPONSORLAR İŞİN YÜKÜNÜ ÜSTLENDİ

Türkiye genelinde 300-400 lira bandında gişede biletleri satılan oyunları üstelik iki gün için 150 lira gibi bir ücretle Torbalı’da sponsorların destekleri ile gerçekleştirdiklerini ifade eden Arya Kültü Sanat kurucusu Meltem Danış, “Sponsorlarımız bir kez daha elini taşın altına koydu. Prodiş, Ege Sürücü Kursları, Demirsoft, Efeler Özel Eğitim, Egem Kitap Kırtasiye, Kavram Kurs, Almi Balık Dünyası, Pilavcı Bozo, Öztemel Çit, Replik Yazılım ve Taner Usta’ya gerçekten çok teşekkür ederiz. Ellerini taşın altına bir kez daha Torbalı ve sanat için koydular” dedi. Öte yandan gösteri için bilet almak ve grup indirimi talep etmek isteyenler 0 552 898 35 47 numaralı telefondan bilgi alabilir.

Editör: TE Bilisim