Torbalı’da uzun yıllar Kaan Yiğit Futbol Akademisi markasıyla hizmet veren ve öğrencilere temel alt yapı eğitimi veren Kaan Yiğit’i farklı kılan uyguladığı metotların yanı sıra uzman isimlerle de çalışması. Torbalı’da atletik performans antrenörü olan tek akademi olan ve kısa süre sonra da PSG Akademisi olarak hizmet verecek olan Kaan Yiğit, bu sayede sporcularının bireysel performanslarını üst seviyeye çıkarıyor.

FİZİKSEL OLARAK GÜÇLENDİRİYOR

PSG Akademi bünyesinde Torbalı’da hizmet veren Antrenör Efecan Berber bireysel olarak çalıştığı sporcuları performansını üst seviyelere çıkartıyor. Berber, sporculara bireysel koçluk yaparak sporcularının saha da farkını ortaya çıkarmasını sağlıyor. Uzmanlık alanı futbolda atletik performans olan başarılı antrenör, futbolcular tarafından büyük ilgi görüyor. Bilimsel testler ile profesyonel bir planlama yaparak sporcularının fiziksel olarak en kısa sürede hedeflerine ulaşmasını sağlayan Efecan Berber, Torbalı Metropark Spor Tesisleri’nde danışanlarını kabul ediyor.

Çocuk Korosu sevilen şarkıları Torbalılılar için seslendirecek Çocuk Korosu sevilen şarkıları Torbalılılar için seslendirecek