Bu yıl Süper Amatör Lig’de şampiyonluk mücadelesi verecek olan Torbalıspor, dün Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin’le kahvaltıda bir araya geldi. Hipodrom Kafe’de gerçekleşen organizasyonda futbolcu, teknik ekip ve yöneticilerin yanı sıra Kaymakam Ercan Öter, Torbalıspor eski başkanlarından ve Torbalı Belediye Meclisi AK Parti Grup Sözcüsü Özgür Erman Çağlar da yer aldı. Hedeflerin ve gelecek planlarının konuşulduğu kahvaltıda, Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin, Bölgesel Amatör Lig yolunda Torbalıspor’un en büyük destekçileri olacaklarını belirterek tarihin en büyük desteğini verme sözü verdi.  Öte yandan bugün Torbalıspor yöneticileri göğsünde TORBEL yazılı yeni sezon formalarıyla Başkan Tekin’i ziyaret edip, yılın ilk formasını hediye etti.

GÖĞÜS SPONSORU TORBEL OLDU

UKOME ikinci kez reddetti UKOME ikinci kez reddetti

Hem belediye bütçesinden hem belediye şirketi TORBEL üzerinden, ilçemizin köklü kulübüne verilecek olan desteğin karşısında TORKOS’a düşen tek şey ise şampiyonluk kupası. Torbalıspor formalarında bu yıl TORBEL logosu yer alacağını ifade eden Torbalıspor Kulüp Başkanı Batuhan Atay Arslan, “Torbalı Belediye başkanımız önceki yıl olduğu gibi bu yıl da bizi yalnız bırakmadı. Tesislerimizde yapılan yemekten ulaşıma, malzemeden çimlerin biçimine kadar her türlü ihtiyacımızda yanımızdalar. Nakdi olarak da her zaman desteklerini omuzlarımızda hissettik. Bu yıl çok ciddi bir destekte bulunacaklarının sözünü verdiler. Başkanımıza ve belediye meclisimize şimdiden teşekkür ediyoruz. Hep birlikte başarılara ulaşacağız” dedi.

TEKİN: TORBALISPOR’UN YERİ AMATÖR DEĞİL

Torbalıspor’un yerinin amatör ligler olmadığını vurgulayan Başkan Tekin ise, “Hedefimize profesyonel ligleri koymamız gerekiyor. Amatör Liglerden bir an evvel kurtulmak için Torbalı Belediyesi olarak elimizi biz de taşın altına koyacağız. Bu yıl önemli bir nakit desteğimiz olacak. Ayrıca personel, ulaşım ve daha birçok alanda desteklerimiz devam edecek. Hedefimiz Torbalıspor’u üst liglerde görmek, bunu gerçekleştirecek gücümüz de geçmişimiz de var” ifadelerini kullandı.

Editör: TE Bilisim