Torbalı Şoförler Odası üyeleri bu Pazar sandık başına giderek yeni oda başkanını belirleyecekler. Oda üyesi 949 şoför esnafının oy kullanacağı seçimlerde iki liste yarışacak. Önceki seçimde aday olan Musa Yukarı ve Ali Rıza Çolak, bu seçimde Muhammet Yavaş’ın listesinde birleşme kararı aldılar. Ortak liste çıkarma kararı şoför esnafında da heyecan yarattı. Ortak aday ile seçime girilmesine büyük destek veren Torbalı Şoförler Odası üyeleri, Muhammet Yavaş’ın Turuncu Listesi’ne destek verecekler.

DEDİKODUYLA DEĞİL HİZMETLE ANILACAĞIZ

6 Mart’tan itibaren tüm şoför esnafını kucaklayacaklarını belirten Başkan Adayı Muhammet Yavaş, “Torbalı’daki tüm şoför esnafımız, tüm üyelerimiz bizim için değerlidir. Biz hepsine hizmet edecek, herkesi kucaklayacak, Torbalı Şoförler Odası’nı bir kamu kurumu gibi yöneteceğiz. Üyelerimizin yıllardır özlemini çektiği tüm hizmetleri kısa sürede hayata geçireceğiz. Torbalı Şoförler Odası kavgayla, ayrışmayla, dedikoduyla değil hizmetlerle, projelerle anılacak” dedi.

BİRLEŞME KARARINA ÜYELERDEN BÜYÜK DESTEK

Torbalı Şoförler Odası üyelerinin birleşme kararına tam destek verdiklerini de belirten Yavaş, “Önceki seçimde Musa Yukarı ile Ali Rıza Çolak arkadaşlarımız aday olmuşlardı. Bu seçimde ise birleşme kararı alındı, üyelerimizin ortak düşüncesi ile ben aday oldum. Gittiğimiz her yerde çok olumlu tepkiler alıyoruz. Biz de herkesi kucaklayan, Torbalı’daki tüm şoför esnafının temsil edildiği bir yönetim listesi oluşturduk. Biz kendimizi tüm şoför esnafının ortak adayı olarak görüyoruz. Allah’ın izni, üyelerimizin teveccühü ile 6 Mart’taki seçimi kazanacağımızdan da hiçbir şüphemiz yok” ifadelerini kullandı.