58. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu sürüyor. Kemer-Kalkan etabıyla start veren tur 15 Ekim'de İstanbul'da tamamlanacak. Geleneksel hale gelen organizasyonun 7. Etabında bisikletliler Selçuk-Manisa-İzmir etabını turlayacak. Bu etap kapsamında yüzlerce bisikletli Torbalı’dan geçecek. Cumartesi günü Selçuk istikametinden Torbalı’ya doğru seyir edecek olan bisikletliler, Torbalı-Kemalpaşa yolundan ayrılacak.

AMİRLERDEN TOPLANTI

Öte yandan 8 Ekimde başlayıp 15 Ekim tarihine kadar Dünyanın dört bir yanından sporcuların katılımıyla devam edecek olan programın İlçemiz sınırları içinde gerçekleşecek olan etabıyla ilgili olarak tüm tedbirlerin görüşülmesi amacıyla İlçe Kaymakamı Ercan Öter başkanlığında ilgili daire amirlerinin katılımıyla bir toplantı düzenlendi.

CHP’den Cemevi’ne ziyaret CHP’den Cemevi’ne ziyaret

7. ETAP: SELÇUK-MANİSA-İZMİR

58. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu, 8 etap sonunda 15 Ekim'de İstanbul'da tamamlanacak. Tour of Türkiye'nin diğer etapları şöyle: 3. Etap: Fethiye-Babadağ (104.1 km), 4. Etap: Fethiye-Marmaris (165.3 km), 5. Etap: Marmaris-Yalıkavak (180.6 km), 6. Etap: Bodrum-Selçuk (193.3 km), 7. Etap: Selçuk-Manisa-İzmir (159.8 km),  8. Etap: İstanbul-Sultanahmet (130.5 km).

Editör: TE Bilisim