Bu yıl Süper Amatör Lig’de şampiyonluk mücadelesi verecek olan Ayrancılar Gençlik ve Spor Kulübü, önceki gün birlik ve beraberlik yemeği düzenledi. Futbolcular, teknik ekip ve yönetimin tam kadro katıldığı yemeğe ayrıca Torbalı İlçe Kaymakamı Ercan Öter, Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin, Torbalı Belediye Meclisi AK Parti Grup Sözcüsü Özgür Erman Çağlar, Emniyet Müdürü Murat Muhittin Yener, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Yusuf Özkan, İlçe Gençlik Spor Müdürü Hüseyin Ökmen de katıldı.

BAŞARI VURGUSU

Hedeflerin ve gelecek planlarının konuşulduğu yemekte, Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin, Bölgesel Amatör Lig yolunda Ayrancılar Gençlik ve Spor Kulübü’nün en büyük destekçileri olacaklarını belirterek tarihin dev destek sözü verdi.  Ayrancılar Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Sezai Yün, “Torbalı Belediye başkanımız önceki yıl olduğu gibi bu yıl da bizi yalnız bırakmadı. Nakdi olarak da her zaman desteklerini omuzlarımızda hissettik. Bu yıl çok ciddi bir destekte bulunacaklarının sözünü verdiler. Başkanımıza ve belediye meclisimize şimdiden teşekkür ediyoruz. Hep birlikte başarılara ulaşacağız” dedi.

TEKİN: KULÜPLERİMİZİN HER ZAMAN YANINDAYIZ

                                                                   

Ayrancılar Gençlik ve Spor kulübü’nün genç bir kulüp olduğunu ancak buna rağmen büyük başarılar ve şampiyonluklar elde ederek Süper Amatör Lig’de yer aldığını belirten Başkan Tekin ise, “Torbalı Belediyesi olarak elimizi biz de taşın altına koyacağız. Bu yıl önemli bir nakit desteğimiz olacak. İnşallah Torbalıspor ile birlikte önemli başarılara belediyemizin de destekleriyle ulaşacaklar. Kulüplerimizin her zaman yanındayız” ifadelerini kullandı.

15 bin ağaçta hasat hazırlığı 15 bin ağaçta hasat hazırlığı