Torbalı ve Tire’de önemli çalışmalara imza atan aynı zamanda Torbalı Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Refik Erol, Tire’ye ‘Bulut Tarım’ adında yeni bir şirket kazandırdı. Bulut Tarım, başta Torbalı ve Tire olmak üzere havza çiftçisinin emeğinin karşılığını alması için mesai harcayacak. Yaş sebzenin alınıp, işlenerek iç ve dış pazara satışının yapılacağı tesisin açılışına yoğun ilgi gösterildi. Tire Işıklar köyünde gerçekleşen açılışa binlerce kişi katıldı.

EROL’DAN TEŞEKKÜR

Refik Erol yaptığı açıklamasında “Yeni işletmemizin bereket getirmesi adına düzenlemiş olduğumuz yemek ve Mevlid-i Şerif'e katılarak bizlere desteklerini esirgemeyen Milliyetçi Hareket Partisi İzmir İl Başkan yardımcısı Muhammet Osman Ölmez, Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran’a, Tire İlçe Jandarma Komutanı Okay Cansu'ya, Torbalı İlçe Emniyet Müdürü Muhittin Murat Yener’e AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Metin Yüğrük ve yönetimine Milliyetçi Hareket Partisi Torbalı İlçe Başkanı Veli Kaçar ve yönetimine AK Parti Torbalı Belediye Meclisi Grup Sözcüsü Özgür Erman Çağlar’a,İzmir Torbalı Şoförler Odası Başkanı Muhammer Yavaş’a Tire Süt Kooperatifi Başkanı Osman Öztürk’e,Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Serif Tekinkök’e 2014-2019 dönemi Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez’e, sivil toplum temsilcilerine, dernek üyelerimize, dernek yönetim kurulu üyelerimize, değerli basın mensuplarına, çevre köyler ve Işıklar köy sakinlerine ve Mevlid-i Şerif'e katılan ve mazeretleri sebebi ile katılamayıp iyi dileklerini iletep, çiçek gönderen herkese teşekkür ederim. Varlığınız daim olsun şeref verdiniz” dedi.

Eres: “Mahallenin sorunlarını biliyoruz, çözüme kavuşturacağız” Eres: “Mahallenin sorunlarını biliyoruz, çözüme kavuşturacağız”