İzmir Nevzat Güzelırmak Süper Amatör Lig, 4’üncü ve 5‘inci gruplarda bir üst lig olan Bölgesel Amatör Lig’e çıkma mücadelesi veren ilçe temsilcilerimiz Torbalıspor ve Ayrancılar Gençlik ve Spor Kulübü’nün play-off rakipleri belli olmuştu. Temsilcilerimizin play-off gruplarındaki müsabaka takvimleri de belli oldu. Buna göre Torkos, ilk maçını deplasmanda Asarlık Gençlik ve Spor ile yapacakken Ayrancılar GSK ise play-off’ların ilk maçında evinde İzmirspor ile karşılaşacak. Öte yandan temsilcimiz Torbalıspor 2 ve 7. Haftayı bay geçerken Ayrancılarspor ise 1 ve 6. Haftayı bay geçecek.

AYRANCILARSPOR FİKSTÜR

Ayrancılarspor ilk haftayı bay geçirecek. İkinci hafta evinde İzmirspor ile karşılaşacak olan temsilcimiz 3. Hafta Bayındırspor’a konuk olacak. 4. Hafta evinde Kınık Belediye’yi ağırlayacak olan temsilcimiz 5. Haftada ise Gaziemirspor’a konuk olacak. Temsilcimiz ligin 6. Haftasını yine bay geçerken 7. hafta İzmirspor’a konuk olacak. 8. Haftada Bayındır’ı ağırlayacak olan temsilcimiz 9. Haftada Kınık Belediye’ye konu olacak. Temsilcimiz ligin son maçına ise evinde Gaziemirspor’a karşı çıkacak.

TORKOS FİKTÜR

Torbalıspor ilk hafta Asarlık Gençlispor Spor ile karşılaşacak. İkinci haftayı BAY geçirecek olan TORKOS 3. Hafta Halilbeyli 1979 Spor ile mücadele edecek. 4. Hafta Güzeltepe Gençlik deplasmanında 3 puan için mücadele edecek temsilcimiz 5. Hafta Güzelbahçe Belediyespor’u ağırlayacak. 2. Devrenin ilk maçında Asarlık Gençlikspor Torbalı’ya geliyor. Temsilcimiz 7. Haftayı BAY geçirirken 8. Hafta Halilbeyli 1979 Spor, 9. Hafta Güzeltepe Gençlikspor son hafta ise Güzelbahçe Belediyespor karşılaşması oynanacak.

Taraftar, yeni sahanın kapasitesini beğenmedi Taraftar, yeni sahanın kapasitesini beğenmedi