İYİ Parti Torbalı Belediye Başkan Adayı Terzioğlu büyük bir katılımla projelerini anlattı. Torbalı Ticaret Odası  konferans salonunda gerçekleşen proje ve aday tanıtım toplantısında konuşan Terzioğlu 1 Nisan Sabahında Torbalı için farklı bir dönemin başlayacağını söyledi. Gerçekleşen toplantıya İzmir İl başkanı Ülkü Doğan, İlçe Başkanı Salih Korkmaz, oda başkanları, Mahalle Muhtarları, çok sayıda Torbalılı katılım sağladı.

Torbalı halkının talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda ulaşım sanayi ekonomi sağlık sosyal ve kültürel alanlarda Torbalıya değer katacak kalkındıracak Torbalı halkının en temel ihtiyaçları için birçok konuda çözümlerin aktarıldığı, ve her bir projenin maliyet analizlerinin yapılmış olması dikkat çekti.

Gönül İttifakının Belediye Başkan Adayı olduğunu söyleyen Terzioğlu şu ifadeleri kullandı:
 Yeni dönemde kazandırmayı hedeflediğimiz projelerimiz ile huzurunuzdayım.

14 Mayıs sonuçlarını bilen şirket, Torbalı'yı açıkladı 14 Mayıs sonuçlarını bilen şirket, Torbalı'yı açıkladı

İlçemiz için hazırladığımız Deprem, Trafik, Hava Kirliliği, Moskof Çayı Çevre Kirliliği, Pazar Yerleri, Çocuk Hastanesi, Sanat Merkezi, Ayrancılar Hizmet Binası, Ayrancılar Polis Karakolu, Kadın Sığınma Evi, Konuk Evi, Rehabilitasyon Merkezi, Hukuk Danışmanlık Merkezi, Torbalı Park, Kamyon Garajı, Otogar, Hal ve Soğuk Hava Deposu, Kreş, Sokak Hayvanları, Küçük Sanayi, İzbanın Yer Altına Alınması, Yağmur Suyu Toplama Hattı, Ulaşım projelerimiz siz değerli Torbalı Hemşerilerimize layık olmak ve hizmet etmek için çok çalışacağız