İlçe Millî Eğitim Müdürü Cafer Tosun, Moda Tasarım Teknolojileri alanında kitap yazan ve Türkiye genelindeki tüm Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerinde seçmeli ders olarak okutulacak olan kitapları yazan öğretmenleri makamında ağırlayarak tebriklerini iletti.

Başkan Yüğrük’e tepkiler dinmiyor Başkan Yüğrük’e tepkiler dinmiyor

Torbalı Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Moda Tasarım Teknolojileri Alan Şefi İsmail Gündüz’ün Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri Moda Tasarım alanında okutulmak üzere; 3 kitabı da ISBN numarası alarak http://meslek.eba.gov.tr/ adresinde yayınlandı.

Abiye Giysi Üretimi, Portfolyo Hazırlama ve Tekstil Yüzeyleri ve Malzeme Bilgisi kitapları basılarak bu eğitim öğretim yılında tüm Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerine dağıtıldı. Ayrıca yine aynı okul Moda Tasarım Öğretmeni Gülbin Şenol Arıcı ile birlikte Makine Bakım Onarım kitabının da yazım süreçlerini bitirerek yayına hazır hale getirildi.

Milli Eğitim Müdürü Cafer Tosun,  yaptığı açıklamada “Torbalı Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Moda Tasarım Öğretmenleri İsmail Gündüz ve Gülbin Şenol Arıcı’yı tebrik eder, meslek hayatlarında başarılar dileriz” ifadelerine yer verdi.

Editör: TE Bilisim