Hasan Yaşlak ve İbrahim Danış tarafından düzenlenen Bahçıvan Grup Torbalı Halı Saha turnuvası sona erdi. Ay Yapı’nınn şampiyon olduğu turnuvada Öztemel Çit ikinci, Aslan Mühendislik üçüncü oldu. Kupa törenine İlçe Gençlik Spor Müdürü Hüseyin Ökmen, Torbalıspor Başkanı Batuhan Atay, Ayrancılar Gençlik ve Spor Kulübü  Başkanı Sezai Yün ve Torbalı Orman İşletme Şefi Emrah Boz da katıldı. Turnuvanın sponsorlarından Taner Usta Kebap da kupa töreni sonrası yaklaşık 250 kişilik mangal ziyafeti sundu.

DERECEYE GİRENLERE ÖDÜL VERİLDİ

Torbalı’da belirli aralıklarla gerçekleşen turnuvalardan biri daha tamamlandı. 10 takımlı VİP turnuvada ipi göğüsleyen Ay Yapı oldu. Şampiyonun belli olacağı müsabakada Öztemel Çit’i 4-1 yenen Ay Yapı, büyük sevinç yaşadı. Öte yandan üçüncü olan takımın belli olacağı maçta Aslan Mühendislik, Özbey Vefa’yı 2-1 yenerek zafere ulaştı. Takımlara kupalar takdim edilirken fark yaratan oyunculara da çeşitli ödülleri verildi. Buna göre gol kralı Öztemel Çit’ten Havas Pamuk, En iyi kaleci Öztemel Çit’ten Ahmet Pamuk, en centilmen oyuncu Ay Yapı’dan Gökhan Eşsiz, en iyi oyuncu ise yine Ay Yapı’dan Yusuf Şirin oldu. Öte yandan turnuvanın en centilmen takımı ise Özbey Vefa oldu

YENİ TURNUVA MÜJDESİ

Eylül ayında 20 takımlı bol ödüllü bir turnuvanın daha gerçekleşeceğini ifade eden Hasan Yaşlak ve İbrahim Danış, “Güzel bir organizasyon oldu. Başta ana sponsorumuz Bahçıvan Grup olmak üzere Taner Usta’ya, Metropark Halı Sahalarına, bizleri ve sporcuları yalnız bırakmayan İlçe Gençlik Spor Müdürü Hüseyin Ökmen, Torbalıspor Başkanı Batuhan Atay, Ayrancılar Gençlik ve Spor Kulübü  Başkanı Sezai Yün ve Torbalı Orman İşletme Şefi Emrah Boz’a teşekkür ederiz. Dereceye giren takımları kutluyor, dostluk içerisinde müsabakaların gerçekleşmesiyle de ayrıca mutlu oluyoruz” dedi.

Kahkaha tufanı cüzi fiyatla Torbalı’da Kahkaha tufanı cüzi fiyatla Torbalı’da